Звяжіться з нами

044 209 23 52 067 233 50 58

Звяжіться з нами

044 209 23 52
067 233 50 58

Господарські спори

Категорія: Послуги Оновлено 15.12.2022 09:37 Опубліковано 05.07.2014 08:58

Ця послуга включає надання правової допомоги у врегулюванні та вирішенні спорів, що виникають у процесі господарської діяльності підприємств. Це підготовка юридичних висновків щодо конфліктної ситуації, складання та подання претензій, позовних заяв, представництво інтересів у судах, як на стороні кредитора, так і на стороні боржника, участь у переговорах тощо.

 

Детальніше:

При наданні правової допомоги в галузі господарського права, Адвокатське об'єднання «Адвокатська фірма ADVICE» комплексно підходить до вирішення поставлених завдань. Фахівці Компанії проводять аналіз наданої інформації та пошук причини виникнення проблеми, що дає можливість знайти різні шляхи для її подальшого вирішення.

Надання правової допомоги в галузі господарського права є одним з основних напрямків діяльності Компанії, знання та багаторічний досвід фахівців у даній галузі дає можливість на високому рівні надавати правову допомогу у вирішенні різноманітних питань у всіх сферах господарської діяльності підприємств, а також фізичних осіб-підприємців.

Господарський договір

Одна з основних причин виникнення господарських спорів – господарський договір, а саме питання, пов'язані з його укладанням, розірванням, визнанням їх недійсними, різне тлумачення пунктів договору та багато інших спірних питань, які надалі переростають у господарські спори.

Щоб уникнути спірних ситуацій ми рекомендуємо ретельно вивчати договір перед його підписанням, звертатися до фахівців за роз'ясненнями окремих пунктів договору. Особливо важливо під час укладання договорів «застрахуватися» від можливих ризиків під час реалізації господарських договорів – порядок постачання товару, порядок прийому-передачі товарів, відповідальність сторін, механізм вирішення конфліктних ситуацій. Крім того, кожен договір має відповідати нормам чинного законодавства України, а в деяких випадках і законодавству зарубіжних країн.

 

Фахівці нашої Компанії надають правову допомогу щодо:

- розроблення договорів та локальних актів підприємств (інструкцій, положень);

- правова експертиза договорів;

- супровід проведення угод;

- визнання у судовому порядку договорів недійсними, розірваними;

- низку інших питань, що стосуються господарських правовідносин.

 

Стягнення дебіторської заборгованості

 

Звернень до Адвокатського об'єднання «Адвокатська фірма ADVICE» щодо стягнення дебіторської заборгованості на сьогоднішній день в умовах економічної кризи дуже багато.

Ця категорія справ досить складна, оскільки необхідно провести ретельний аналіз усієї документації щодо наявності всіх необхідних для повернення боргу документів (договір, накладні, підписані уповноваженими особами, довіреності тощо). Крім того, необхідно враховувати партнерські відносини між контрагентами, а також фінансовий стан боржника.

Найчастіше стягнення заборгованості починається із претензійної діяльності. Вивчивши всю надану клієнтом інформацію фахівці нашої компанії здійснюють підготовку проекту претензії. У претензії визначається сума основного боргу, сума штрафних санкцій, що передбачені договором та/або законодавством України, а також попередження щодо наслідків неповернення боргу у строк (оплату штрафних санкцій, збитків кредитора – втрачена вигода, послуг адвоката, проведення експертизи, судового збору) .

У разі не реагування боржника на відправлену претензію, фахівці Компанії, отримавши схвалення клієнта, здійснюють підготовку позовної заяви до відповідного суду з обов'язковою заявою щодо забезпечення позовних вимог (накладення арешту на рахунки боржника, нерухомого та рухомого майна тощо). «Адвокатська фірма ADVICE» здійснює поточне представництво інтересів клієнта в суді до остаточного прийняття рішення судом на користь клієнта.

Якщо у Вас виник господарський спір, не відкладаючи, звертайтесь до фахівців нашої Компанії. Тільки своєчасна реакція на конфлікт, своєчасні дії щодо захисту інтересів клієнта може забезпечити Вашому підприємству захист прав та збереження фінансової незалежності.

Останні відео

Звяжіться з нами

044 209 23 52

© «ADVICE» , 2022
01014, м. Київ, ул. Бастіонна, 14А, оф.43
Тел.: (044) 209 23 52, (067) 233 50 58
E-mail: partner@advice.in.ua

Звяжіться з нами

044 209 23 52

© «ADVICE» , 2022
01014, м. Київ, вул. Бастіонна, 14А, оф.43
Тел.: (044) 209 23 52, (067) 233 50 58
E-mail: partner@advice.in.ua