Звяжіться з нами

044 209 23 52 067 233 50 58

Звяжіться з нами

044 209 23 52
067 233 50 58

Страхові суперечки

Категорія: Послуги Оновлено 22.08.2022 09:37 Опубліковано 05.07.2014 08:53

Ця послуга включає аналіз та вивчення спірної ситуації, визначення перспективності справи, підготовка відповідних запитів, проведення оцінки, підготовка позовних заяв, представництво інтересів довірителя у суді та інших органах, у т.ч. страхові компанії.

 

Детальніше:

Страхування – це завжди актуальна сфера діяльності, яка за своєю природою має бути спрямована на захист інтересів страхувальника від різних ризиків.

У нашій країні страхування може бути добровільним та обов'язковим.

На сьогоднішній день інститут страхування розвинений не надто широко. Порівняно з країнами Європи, наші громадяни здебільшого вдаються до страхування вимушено, коли іншого шляху більше немає. Наприклад:

- Обов'язкове страхування автоцивільної відповідальності (ОСЦПВ).

- обов'язкове страхування при отриманні кредиту. Адже, напевно, кожен, хто стикався з купівлею автомобіля чи нерухомості в кредит, ніс зобов'язання зі страхування того чи іншого виду майна. Крім того, деякі банки вимагають обов'язкового страхування життя позичальника.

Слід зазначити, що це перелічені випадки є примусовими методами страхування. Щодо отримання добровільного страхування, то це явище, як і раніше, не дуже поширене. Це можна пояснити декількома причинами: низьким рівнем фінансового стану наших громадян, надією на «може пронесе», відсутністю загальної культури страхування і, особливо важливо, – відсутністю чіткого механізму страхових виплат. Більшість страхових компаній завжди намагаються знайти хоч найменшу причину для того, щоби відмовити у виплаті. Адже метою страхової є виплата компенсацій людині внаслідок страхового випадку, розширення своєї клієнтської бази і, як наслідок, прибуток. На жаль, особливо в період кризи страхові компанії намагаються врятуватися і залишитися на ринку страхування, і саме тут інтереси страхувальника ніким не враховуються. Відмовити у відшкодуванні, затягнути розгляд справи, відкласти на невизначений термін проведення виплат – це не повний перелік методів роботи страхових компаній.

Все це призводить до того, що страхові суперечки з кожним днем набувають актуального характеру.

Складність таких суперечок полягає ще й у тому, що наші співгромадяни неписьменні у питаннях страхування, страхові компанії підсовують договори на підпис без права на оскарження. А ми підписуємо такі договори не дивлячись, бо іншого виходу немає – чи часу немає читати договір, чи банк диктує свої умови, чи ще якась причина. Крім того, відсутня напрацьована практика вирішення спірних ситуацій і самих страхових компаній.

Страхове право є однією з заплутаних і суперечливих галузей права. Такі умови є благодатним підґрунтям для всіляких зловживань з боку страхових компаній і як наслідок – порушення прав наших юридичних та фізичних осіб-підприємців.

Наприклад, візьмемо ситуацію, коли йдеться про виплати з ОСАЦВ. Адже постраждала сторона з'ясовує у цьому випадку відносини з компанією винуватця ДТП, тобто фактично з незнайомою компанією. Остання, своєю чергою, не дуже зацікавлена у подібному клієнті, тому цілком може створювати всілякі перешкоди реалізації їм своїх прав.

У таких ситуаціях необхідна допомога кваліфікованих спеціалістів у галузі страхового права.

Проте страхові суперечки – далеко не єдина нагода для звернення до фахівця. Більше того, ми завжди рекомендуємо Вам вживати превентивних заходів, спрямованих на запобігання спірній ситуації. Чим раніше Ви звернетеся за допомогою, тим легше буде вирішити спірне питання зі страховою компанією.

Якщо Ви хочете максимально запобігти можливим суперечкам, ми рекомендуємо Вам звернутися до нашого фахівця, який дасть роз'яснення щодо застосування норм страхового законодавства, подивиться та проаналізує страховий договір, який пропонується до висновку, здійснить супровід Вас до страхової компанії, надасть рекомендації щодо вибору страхової компанії, проведе іншу роботу, спрямовану на захист Ваших прав та дотримання законних інтересів.

Але якщо Ви вже запізнилися і страхова суперечка вже виникла, то тут і зовсім не обійтися без допомоги кваліфікованого фахівця. Звернувшись до нас, Ви зможете отримати грамотну консультацію, ми аргументовано складемо претензію до страхової компанії, напишемо позов, здійснимо представництво Ваших інтересів у суді в усіх інстанціях, проконтролюємо хід виконавчого провадження і таке інше до повного задоволення ваших інтересів.

Звертаємо Вашу увагу на те, що виплата за страховку відбувається також не завжди. У ряді випадків закон передбачає відмову у цьому. І дуже часто страхова компанія робить все, щоб «підігнати» конкретну справу під законодавче визначення чи умови договору та відмовити у виплаті страхової суми. І ось щоб залагодити подібні конфліктні ситуації потрібні не тільки широкі знання страховогопро законодавство, а й величезний практичний досвід. Лише в цьому випадку можна гарантувати благополучний результат справи та успішне вирішення страхових спорів.

Останні відео

Звяжіться з нами

044 209 23 52

© «ADVICE» , 2022
01014, м. Київ, ул. Бастіонна, 14А, оф.43
Тел.: (044) 209 23 52, (067) 233 50 58
E-mail: partner@advice.in.ua

Звяжіться з нами

044 209 23 52

© «ADVICE» , 2022
01014, м. Київ, вул. Бастіонна, 14А, оф.43
Тел.: (044) 209 23 52, (067) 233 50 58
E-mail: partner@advice.in.ua