Звяжіться з нами

044 209 23 52 067 233 50 58

Звяжіться з нами

044 209 23 52
067 233 50 58

Ведення справ, пов'язаних з нерухомістю

Категорія: Послуги Оновлено 11.12.2022 12:51 Опубліковано 05.07.2014 08:50

Ця категорія справ включає: консультації з питань нерухомості, складання, експертиза договорів оренди, купівлі-продажу, іпотеки, участь у переговорах, аналіз документів на нерухоме майно з метою недопущення ризиків, обману клієнта тощо.

 

Детальніше:

Ця категорія справ відрізняється від усіх інших не лише актуальністю, а й своїми різновидами.

Наприклад, Ви маєте бажання перевести приміщення з житлового фонду до нежитлового або узаконити перепланування, самовільно збудоване приміщення тощо. Процедура дуже складна, проте будь-яка ситуація має своє рішення. Якщо вам відмовили, ви можете звернутися за захистом своїх прав до суду. І в цьому наші спеціалісти Вам обов'язково допоможуть. Адже боротися з бюрократичною системою, свавіллям чиновників можна лише у судовому порядку.

Дуже часто, особливо останнім часом, виникають спори, які випливають з договорів пайової участі у будівництві. Дані спори є дуже специфічними, оскільки сама будівельна організація встановлює у договорі порядок вирішення спорів і потрібно мати достатню кваліфікацію, щоб зуміти обійти всі «камені спотикання» забудовника та повністю захистити інтереси клієнта.

Щоб не втратити своє майно при виникненні будь-якого подібного спору, відразу звертайтеся до нашої адвокатської фірми.

Ми з задоволенням:

- Проконсультуємо Вас з усіх питань законодавства, що регулює дані правовідносини.
- Допоможемо оскаржити дії органів влади, які порушують Ваші права.
- Напишемо претензію, позов, запит, скаргу чи інший лист у Ваших інтересах.
- Здійснимо представництво Ваших інтересів у суді.
- Здійснимо супровід при візитах до всіх установ та органів.
- Допоможемо у вирішенні питання щодо перепланування приміщень або переведення нерухомості з житлового в нежитловий фонд, а також зможемо допомогти вам в отриманні права власності на самовільно побудовані приміщення.
- Проведемо правову експертизу договорів купівлі-продажу нерухомості, пайового будівництва, оренди тощо.
- Надамо послуги під час проходження процедури державної реєстрації договору купівлі-продажу та переходу прав на нерухоме майно.
- Надамо інші послуги із захисту інтересів осіб, які ми представляємо для вирішення даних видів спорів.

Напевно для кожного підприємця чи власника питання придбання нерухомого майна як було, так і залишається одним із найактуальніших. За найменшої можливості багато хто прагне купити хоч якусь нерухомість. Хтось, щоб заощадити, шукає нерухомість без посередників, хтось вдається до допомоги агентств з нерухомості. Проте важливим питанням є юридичне забезпечення правильності угоди. І ось тут ми не радили б економити, оскільки така економія, на жаль, може обернутися великими втратами.

Справа в тому, що при підготовці до придбання нового майна, вкрай необхідно здійснити перевірку всіх документів на нерухомість, яку Ви хочете придбати. Необхідно запитати та вивчити свідоцтво про реєстрацію права власності, перевірити, чи є продавець єдиним власником, якщо ні – має бути обов'язкова згода інших власників. Також юридичний супровід угод з нерухомістю включає консультацію продавця і покупця з усіх спірних або незрозумілих питань, укладання договору купівлі-продажу і представництво в суді у випадках, коли це необхідно.

Виходячи з цього можна зробити один висновок, що не варто відмовлятися від юридичного супроводу угод із нерухомістю. Надайте цю справу фахівцеві, бо самі Ви можете багато чого не побачити чи витлумачити неправильно.

Ми готові поділитись своїм досвідом та застосувати свої знання для захисту Ваших інтересів

Останні відео

Звяжіться з нами

044 209 23 52

© «ADVICE» , 2022
01014, м. Київ, ул. Бастіонна, 14А, оф.43
Тел.: (044) 209 23 52, (067) 233 50 58
E-mail: partner@advice.in.ua

Звяжіться з нами

044 209 23 52

© «ADVICE» , 2022
01014, м. Київ, вул. Бастіонна, 14А, оф.43
Тел.: (044) 209 23 52, (067) 233 50 58
E-mail: partner@advice.in.ua