Звяжіться з нами

044 209 23 52 067 233 50 58

Звяжіться з нами

044 209 23 52
067 233 50 58

Юридичні консультації усні та письмові

Категорія: Послуги Оновлено 22.08.2022 09:38 Опубліковано 05.07.2014 07:58

Послуга включає усні та письмові консультації з питань цивільного, господарського, адміністративного, кримінального, сімейного, спадкового, земельного, житлового, трудового, податкового, корпоративного права.

 

Детальніше:

Все наше життя так чи інакше регулюється законом та іншими приписами. Ми можемо навіть цього не помічати чи просто не замислюватись над цим. У процесі життя у кожного з нас все гаразд і раптом… Сімейний конфлікт, розлучення, поділ майна, спадок, борги і… – все це входить до зони уваги законодавця. Розібратися з усіма законодавчими осередками, з усіма правилами та вимогами найчастіше простому обивателю дуже складно. Адже кожна юридична дія має бути правильною, зробленою вчасно і т.п. Ось чому така послуга, як юридична консультація Адвокату, сьогодні така популярна. Більше того, сьогодні все більше і більше громадян усвідомлюють необхідність мати власного сімейного адвоката, до якого можна вдатися будь-якої миті, не витрачаючи час на введення юриста в курс справи.

Зараз чимало юридичних фірм пропонують свої послуги. Проте саме юридична консультація Адвоката гарантує отримання вами чіткої та правильної інформації. Справді, знайти людину з вищою юридичною освітою сьогодні не є проблемою. Разом з тим, у кожній справі дуже важливим є професіоналізм, а в юриспруденції – особливо. Адже мало знати закони, їх треба ще вміти правильно тлумачити. А для цього потрібні аналітичний розум, логічне мислення та практичний досвід роботи.

Звертаючись за юридичною консультацією до Адвоката, Ви все це гарантовано отримаєте. Адже адвокат – це не просто людина із вищою юридичною освітою. Для того, щоб удостоїтися честі потрапити до колегії адвокатів, потрібно, як мінімум, мати відповідний стаж роботи зі спеціальності, пройти складний кваліфікаційний іспит, скласти Присягу адвоката України. Таким чином, очевидно, що адвокати – це люди, які займають серед юристів особливу позицію.

Звернувшись до нашої компанії Ви отримаєте юридичну консультацію Адвоката з будь-якого питання, що Вас цікавить. До єдиного комплексу послуг, зокрема, входять такі:

Юридична консультація щодо застосування сімейного права.
Ви отримаєте відповіді на всі питання, що Вас цікавлять, про процедуру розірвання шлюбу, позбавлення батьківських прав, визначення порядку участі батьків у вихованні дітей, про аліментні взаємини, визначення та оскарження батьківства, про поділ майна подружжя, про порядок укладання шлюбного договору і так далі.
Юридична консультація адвоката щодо застосування житлового права.
Звернувшись до нас, Ви отримаєте можливість поставити свої питання щодо порядку прописки та виселення з займаного приміщення, купівлі-продажу нерухомості, відповідальності сусідів за затоку квартири, про те, як вийти зі спору переможцем і так далі.
Юридична консультація щодо застосування спадкового права.
У комплекс даної послуги входять консультації з наступних питань: заперечення заповіту, хто є спадкоємцем згідно із законом, про порядок вступу у спадок, черговість спадкування, про заперечення дій нотаріуса і так далі.
Юридична консультація щодо застосування законодавства про захист прав споживачів.
Одна з найпопулярніших на сьогоднішній день послуг. Адже всі ми у повсякденному житті є покупцями товарів та послуг, а отже, цілком можемо зіткнутися з порушенням своїх прав. Відновити справедливість, а також покарати кривдника не лише можна, а й потрібно. І на допомогу Вам прийде наш Адвокат. Звернувшись до нього, Ви дізнаєтеся про наслідки купівлі неякісного товару, ненадання достовірної інформації про товар, про наслідки прострочення виконавцем своїх зобов'язань за договором, відповідальності за неякісне надання послуг і так далі.
Юридична консультація про порядок отримання громадянства, тимчасову реєстрацію, ПМП та інше.
Юридична консультація щодо прав туристів.
Найчастішими запитаннями на цю тему є, наприклад, такі, як дію медичної страховки там, необхідність отримання нотаріально завіреної згоди однієї з батьків при вивезенні дитини зарубіжних країн і таке інше.
Юридична консультація щодо застосування цивільного права.
Сюди входять відповіді такі питання: порядок оформлення договору позики, застави, поруки, забезпечувальних заходах, застосування відповідальності порушення зобов'язань тощо.
Юридична консультація з питань іпотечного кредитування, правила укладання договорів, ризики та наслідки.
Юридична консультація з питань застосування адміністративного покарання: позбавлення прав водія, штрафи, умови звільнення від відповідальності і так далі.
Юридична консультація щодо порядку заперечення дій, бездіяльності посадових осіб.
Юридична консультація з усіх питань застосування кримінального права.
Юридична консуль

тація щодо порядку написання позовної заяви, скарги чи іншого юридичного документа.
Юридична консультація з питань підприємницької діяльності:
Порядок реєстрації, реорганізації та ліквідації юридичної особи, фізичних осіб-підприємців, питання застосування податкового законодавства тощо.
Юридична консультація з інших питань.
Як уже зазначалося, послуги адвоката є найбільш оптимальним способом отримати якісну консультацію з усіх питань, що Вас цікавлять. Адже наш Адвокат це:

Людина, яка має доступ до процесу будь-якого суду.
Людина, яка дорожить своєю професійною репутацією, оскільки якщо вона її позбудеться, то втратить і адвокатський статус.
Це висококваліфікований спеціаліст, який має величезний досвід роботи.
Людина, яка ніколи не видасть стороннім особам без згоди клієнта те, про що вона з нею говорить.

Останні відео

Звяжіться з нами

044 209 23 52

© «ADVICE» , 2022
01014, м. Київ, ул. Бастіонна, 14А, оф.43
Тел.: (044) 209 23 52, (067) 233 50 58
E-mail: partner@advice.in.ua

Звяжіться з нами

044 209 23 52

© «ADVICE» , 2022
01014, м. Київ, вул. Бастіонна, 14А, оф.43
Тел.: (044) 209 23 52, (067) 233 50 58
E-mail: partner@advice.in.ua