Звяжіться з нами

044 209 23 52 067 233 50 58

Звяжіться з нами

044 209 23 52
067 233 50 58

Земельні спори

Категорія: Послуги Оновлено 22.11.2022 08:06 Опубліковано 05.07.2014 08:51

Консультація з питань земельних правовідносин, аналіз наявної проблеми, визначення судової перспективи спору, складання претензій, скарг, звернень, підготовка позовних заяв, представництво інтересів у судах, допомога у виконанні відповідних державних органів.

 

Детальніше:

Кожен, хто стикався з питаннями придбання, оформлення чи відчуження землі знає, що дана категорія справ відрізняється особливою складністю, плутаниною та відповідною бюрократією.

Складність земельних спорів визначається тим, що інститут права власності землі існує порівняно недавно, введення землі, як об'єкта власності в цивільний оборот, відбувалося і відбувається на тлі політичних розбіжностей, які виражаються у масі колізій та проблем між нормативними актами, що регулюють земельні відносини. Враховуючи те, що земля, на нашу думку, не має цінового обмеження, спори та порушення у цій категорії справ були, є і будуть.

Земельні спори – це розбіжності та конфлікти стосовно порушення прав власників третіми особами щодо володіння, користування чи розпорядження земельною ділянкою.

Найчастіше земельні спори пов'язані з неправильною реєстрацією та визнанням права власності на землю із протиправним захопленням чужих територій, визначенням порядку користування земельною ділянкою, порушенням правил добросусідства та земельних сервітутів, використанням земельних ділянок не за призначенням, заподіянням шкоди землекористувачам та власникам земельної ділянки.

Нерідко трапляються спори щодо визнання незаконними рішень органів місцевого самоврядування стосовно виділення ділянок у власність, передачу земельних ділянок у тимчасове користування. Це пов'язано не лише з некомпетентністю представників органів місцевого самоврядування, а й із відсутністю належного контролю з боку територіальної громадськості, а саме – нормативного регулювання цього питання. Часто виникають спори щодо оформлення угод із землею, примусу укладання договору оренди, примусового державного вилучення землі, відведення земельної ділянки, землеустрою, наслідування землі та багато інших.

Якщо у Вас виникли такі проблеми, ми рекомендували б «негайно» звернутися до практикуючого юриста за кваліфікованою допомогою, оскільки в таких випадках вибір правильного шляху захисту інтересів, дотримання встановлених термінів, виграш часу тощо можуть суттєво вплинути на позитивний результат. Крім того, можливо необхідне забезпечення позову, яке можна зробити у судовому порядку, що не дозволить особі, яка порушила Ваше право, «швидко» реалізувати Вашу земельну ділянку. У наш складний час усім відомо, що таке рейдерські захвати земель, тому діяти потрібно швидко.

Кваліфіковані співробітники фірми «ADVICE» зможуть проконсультувати Вас з приводу всіх тонкощів та нюансів земельних спорів, розкажуть про судову практику вирішення конфліктів, вивчать Ваші правовстановлюючі документи на земельну ділянку, зроблять експертизу щодо судової перспективи Вашої справи, у разі потреби підготують запити, скарги претензії чи позовну заяву до суду. Ми зможемо представляти та захищати Ваші інтереси не лише у судових інстанціях, а й в інших органах, зокрема, місцевого самоврядування.

Земля безцінна за своєю природою, тому за неї варто боротися, щоб захистити своє право, передбачене Конституцією України.

Останні відео

Звяжіться з нами

044 209 23 52

© «ADVICE» , 2022
01014, м. Київ, ул. Бастіонна, 14А, оф.43
Тел.: (044) 209 23 52, (067) 233 50 58
E-mail: partner@advice.in.ua

Звяжіться з нами

044 209 23 52

© «ADVICE» , 2022
01014, м. Київ, вул. Бастіонна, 14А, оф.43
Тел.: (044) 209 23 52, (067) 233 50 58
E-mail: partner@advice.in.ua