Звяжіться з нами

044 209 23 52 067 233 50 58

Звяжіться з нами

044 209 23 52
067 233 50 58

Спеціальна програма "Сімейний адвокат"

Категорія: Без категорії Оновлено 18.01.2024 18:32 Опубліковано 10.08.2014 23:34

- надання телефоном, в режимі on-line консультацій з усіх юридичних питань;
- виїзд Адвоката (в екстрених випадках) під час затримання Клієнта співробітниками правоохоронних органів;
- представництво інтересів Клієнта у правоохоронних органах;
- надання порад щодо взаємовідносин із правоохоронними органами;
- консультування з питань особистої безпеки та поведінки у потенційно небезпечних та конфліктних ситуаціях;
- в екстрених випадках забезпечення взаємодії від імені та за дорученням Клієнта з третіми особами;
- правова експертиза юридичних документів, отримання відповідей та необхідних документів на запити у порядку Закону України «Про адвокатуру»;
- юридичний аналіз та супровід угод, які укладаються Клієнтом;
- виконання інших дій за дорученням Клієнта та у його інтересах.

 

Шановні панове!
Пропонуємо стати Клієнтом за програмою правового захисту населення «Сімейний Адвокат».

У всіх цивілізованих країнах світу мати свого Сімейного Адвоката так само природно, як мати особистого чи сімейного лікаря. У Німеччині, наприклад, від 60 до 70 відсотків сімей обов'язково мають свого Адвоката, послугами якого користуються на кожному кроці – від складання простих документів до рекомендацій щодо збереження та примноження капіталу. На жаль, наша країна ще не дійшла до високого рівня цивілізації, хоча саме сьогоднішня українська правова ситуація дуже потребує існування такої форми юридичного захисту.


Суть цього нововведення в тому, що Сімейний Адвокат не просто представлятиме і захищатиме інтереси Клієнта та членів його сім'ї у всіх сферах суспільного життя, а й забезпечить їм своєрідну юридичну безпеку, своєчасно надаючи поради з метою недопущення негативних наслідків будь-яких дій. що виправлення помилок завжди обходиться дорожче, ніж їх запобігання. Сьогодні, як ніколи, потрібно виховувати у людей звичку радитися з Адвокатом, який у своїй діяльності завжди ставитиме інтереси Клієнта на перший план.


Наявність Сімейного Адвокату не тільки порушує статус Вашої родини, але й реально допомагає запобігти серйозним правовам проблемам у житті. На відміну від адвокатів, яких Ви залучаєте разово, Ваш Сімейний Адвокат, як ніхто інший, зацікавлений у відсутності в житті Вашої родини конфліктних ситуацій, його зусилля спрямовані на їх попередження або якнайшвидше рішення.


Програма «Сімейний Адвокат» передбачає для Вас та членів Вашої сім'ї цілодобову, без перерв на обід, святкових та вихідних днів, можливість оперативно зв'язатися з Адвокатом у будь-який зручний час та отримати, як мінімум, ґрунтовну та детальну юридичну консультацію щодо предмета звернення, тобто щодо конкретної життєвої ситуації. Адвокат порадить, які дії можна вчиняти, а від яких слід утриматися, про що можна говорити, а про що – небажано, які документи можна підписувати, а від яких ухилитися. У необхідних випадках можливий терміновий виїзд Адвоката на місце події з метою надання Вам або членам Вашої родини повнішої та кваліфікованішої юридичної допомоги:
- ДТП за Вашою участю;
- затримання правоохоронними органами;
- в інших випадках, коли присутність Адвоката є вкрай необхідною.


У разі ДТП, коли є потреба, Сімейний Адвокат оперативно виїжджає на місце події, надає кваліфіковану юридичну допомогу, дає пораду щодо заповнення необхідних документів, здійснює контроль за правильністю та послідовністю дій співробітників ДАІ щодо оформлення ДТП та ін.


Якщо Вас чи когось із членів Вашої родини затримали співробітники правоохоронних органів, Ви маєте повне право вимагати виклику Вашого Адвоката, а до його приїзду та консультацій з ним, Ви маєте право не надавати жодних пояснень та свідчень.


Адвокат допоможе відновити через суд або шляхом запиту втрачені чи зіпсовані документи, здійснить повний супровід угод, які Ви укладатимете, дасть пораду як краще діяти при відчуженні чи купівлі нерухомості, розподілі майна тощо.

ПЕРЕВАГИ СІМЕЙНОГО АДВОКАТУ:
- цілодобове надання консультацій у будь-який зручний спосіб та час без кількісних обмежень;
- оперативне та ефективне вирішення правових проблем Вашої родини;
- Отримання значних знижок при оплаті наступних послуг Адвокату;
- Ви забезпечуєте собі та своїй родині надійний професійний правовий захист.

*) Отримати більш детальну інформацію щодо Програми «Сімейний Адвокат», а також про порядок та умови надання цієї послуги, Ви можете зателефонувавши до офісу Адвокатської фірми «ADVICE».

Останні відео

Звяжіться з нами

044 209 23 52

© «ADVICE» , 2022
01014, м. Київ, ул. Бастіонна, 14А, оф.43
Тел.: (044) 209 23 52, (067) 233 50 58
E-mail: partner@advice.in.ua

Звяжіться з нами

044 209 23 52

© «ADVICE» , 2022
01014, м. Київ, вул. Бастіонна, 14А, оф.43
Тел.: (044) 209 23 52, (067) 233 50 58
E-mail: partner@advice.in.ua