Звяжіться з нами

044 209 23 52 067 233 50 58

Звяжіться з нами

044 209 23 52
067 233 50 58

Представництво інтересів у суді

Категорія: Послуги Оновлено 23.10.2023 12:49 Опубліковано 05.07.2014 08:39

Адвокати та юристи нашої фірми здійснюють представництво інтересів фізичних та юридичних осіб у судах загальної юрисдикції, господарських, адміністративних судах.

 

Детальніше:

Компанія ADVICE надає найрізноманітніші юридичні послуги як організаціям, так і приватним особам. Але одними з найбільш популярних на сьогоднішній день є послуги з представництва та захисту прав та інтересів у судах різних інстанцій.

Система судочинства в Україні є не зовсім простою. Вона вимагає як великих теоретичних знань у сфері юриспруденції, так і наявність величезного практичного досвіду для успішного вирішення навіть найпростішого питання. Насправді у громадян виникають труднощі ще до подання заяви до суду. Перед позивачем стоїть непросте завдання визначення підвідомчості та підсудності позову, норми матеріального права, на яку послатися, а також щодо формулювання вимог до відповідача, визначення предмета спору тощо.

Не рідко громадяни та юридичні особи самі потребують захисту своїх прав та інтересів, перебуваючи у статусі відповідача. Але й тут не все так просто, як здається на перший погляд. Адвокат, якому відповідач доручає свою справу, має вирішити нелегке завдання – чи варто подавати зустрічний позов, чи варто виграти час та затягнути справу чи краще прискорити процес. Він також повинен уважно вивчити всі представлені матеріали та на їх основі виробити єдину лінію захисту. Адвокат повинен прийняти правильне рішення, врахувавши всі тонкощі та нюанси конкретної справи. Саме в цих тонкощах і полягає робота професіоналів, якими є фахівці нашої компанії.

Отже, незалежно від Вашого процесуального статусу (позивач, відповідач або третя особа), якщо у Вас виникла потреба участі в судовому процесі, Ви, безумовно, потребуєте професійного захисту інтересів у суді.

Представництво інтересів у господарських, адміністративних судах та судах загальної юрисдикції має особливу важливість та потребує відповідної підготовки.
Коли проблему не вдається вирішити шляхом переговорів, збору інформації та документів, то єдиним можливим законним способом її вирішення залишається звернення до суду. Якщо Ви вважаєте, що хтось своєю дією (бездіяльністю) завдав Вам шкоди, порушив Ваші права та інтереси, то саме в суді Вам доведеться доводити та відстоювати своє право, захищати свої інтереси. Можлива і обернена ситуація - коли Ви стаєте об'єктом необґрунтованих претензій з боку опонента. Адвокат, залежно від своєї спеціалізації та ситуації, допоможе Вам грамотно побудувати позицію щодо доведення та відстоювання своїх прав та законних інтересів.


Захист у судах у кримінальних справах – це окрема та особливо важлива галузь роботи Адвоката, оскільки від правильності дій та позиції Адвоката у кримінальному процесі може залежати і доля людини.
Представництво інтересів у суді та захист у кримінальних справах не терпить помилок і вимагає від адвоката високої кваліфікації та великого життєвого досвіду. Наші адвокати мають достатній досвід і представлять Ваші інтереси на найвищому рівні як на досудовому слідстві, так і в суді!

Звернувшись до нас Ви гарантовано отримаєте такі види послуг:

Підготовка позовної заяви за всіма правилами, встановленими процесуальним законодавством України.
Розрахунок суми відсотків, пені, неустойки, штрафів, збитків (реальних збитків, упущеної вигоди) тощо.
Розрахунок суми судового збору, що підлягає сплаті.
Вивчення всіх матеріалів клієнта та приведення їх у відповідність із законом.
Вироблення єдиної лінії захисту, тактики та стратегії майбутнього судового процесу як з боку позивача, так і з боку відповідача.
Чітке обґрунтування позиції особи, що представляється, з посиланнями на відібране законодавство.
Підготовка відкликання на позовну заяву.
Представництво та захист інтересів у суді.
Вироблення основної позиції та поведінки клієнта.
Оскарження судових рішень та ухвал, винесених у справі.
Підготовка адвокатських запитів, заяв, клопотань та інших процесуальних документів, необхідних у кожній справі.
Представництво та захист інтересів у суді завжди слід довіряти професіоналам.

Для того, щоб досягти успіху в судовому органі, слід доручити ведення своєї справи фахівцю, який:

Знає, розуміє та вміє тлумачити закони.
Має творчі здібності, завжди може повернути закон на користь особи, яку він представляє.
Є талановитим оратором, здатним переконати у своїй правоті, навіть не маючи достатніх вагомих доказів позиції, що відстоюється.
Не позбавлений артистичних здібностей, вміє виступати на публіці. Адже саме це йому доводиться робити за захистом інтересів клієнта в суді.
Звернувшись до нас Ви гарантовано отримаєте якісні послуги адвокатів.

Останні відео

Звяжіться з нами

044 209 23 52

© «ADVICE» , 2022
01014, м. Київ, ул. Бастіонна, 14А, оф.43
Тел.: (044) 209 23 52, (067) 233 50 58
E-mail: partner@advice.in.ua

Звяжіться з нами

044 209 23 52

© «ADVICE» , 2022
01014, м. Київ, вул. Бастіонна, 14А, оф.43
Тел.: (044) 209 23 52, (067) 233 50 58
E-mail: partner@advice.in.ua